Kurum ve Kuruluşların Tercihi

Bir çok kurum ve kuruluşların kullandığı pratica portal uygulaması, teknokent bünyesinden geliştirilmiştir. Tüm devlet kurumları ile entegrasyonu vardır.

Tek Yerden Yönetin.

Pratica Portal size tek kullanıcı adı ve parolası ile Kurum yada Kuruluşunuzda yer alan tüm yazılımlara tek noktadan erişim yapmanızı sağlar.

İçerik Yönetimi

Her bir içerik için versiyonlama yapılmaktadır. Bu sayede geçmiş dönemde içerik için yapmış olduğunuz değişiklilere hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

Kullanıcı Yönetimi

Active Directory ve farklı servislerden sağlanan kullanıcıların portal sisteminin ortak yönetilmesine olanak sağlar.

Medya Yönetimi

Resim, dosya ve video benzeri dosyaları portal üzerinden yayınlanmasını sağlar. Gelişmiş video yönetim modülü ile tüm videolarınızı sisteme ekleyip her yerden izletebilirsiniz.

Hiyerarşik Onaylama Yöntemi

Her kullanıcılar için farklı yetkiler verilebilmektedir. Bu yetki ile portal’e eklenen yada düzenleme yapılan tüm içeriklerin yayınlanması için onay talep edilebilmektedir.

Detaylı Raporlama

Portal için gelişmiş bir raporlama sayfası yer almaktadır. Oluşturulan bu raporlar farklı formatlarda bilgisayarınıza indirebilir yada paylaşabilirsiniz.

Responsive Uyumluluk

Sayfa tasarımları responsive olarak kodlandığı için tüm cihazlarda düzgün görünmesini sağlar.

İçerik Yönetimi Modülü

Gelişmiş bir içerik yönetim modülü ile tek sayfa üzerinden içeriklere ait kategori, dosya, resim ve video seçimlerini yapabilirsiniz. İçerik üzerinde yaptığınız her değişikliği sistem saklayarak daha sonra erişmenizi sağlar.

Medya Yönetimi

Pratica Portal üzerinde webtv yer almaktadır. Her videoyu sisteme yükleyerek kolayca yönetebilirsiniz. Videoların sistem üzerinden dönüştürülmesi yapıldıktan sonra HTML5 video oynatıcısı ile tüm aygıtlarda izlenmesini olanak sağlar.

Detaylı Raporlama Modülü

Sistem üzerinde yer alan tüm içerikler için ayrıntılı raporlama yer almaktadır. Portal sayfasına ait tüm sosyal medya hesaplarının ayrıntılı olarak takip edileceğiniz modül yer almaktadır.

BOLTORAINNOVATIVE MEDIA MANAGEMENT PANEL

Mobil Uygulama Servisleri

Pratica Portal sağladığı servisler ile mobil uygulama geliştirmede kolaylık sağlıyoruz. iPhone, iPad, Android, Watch ve diğer cihazlar için kullanımı kolay yerel uygulamalar ve platformlar arası mobil web servisleri geliştiriyoruz.
kirmizi