Estep, Kurumsal Profil

Estep, onbeş yılı aşkın süredir faaliyet gösterdiği yazılım sektöründe, deneyimleri ve uzun süreli ar-ge çalışmalarıyla geliştirdiği yazılım ürünlerini, kurum ve kuruluşlara özel, ihtiyaçlara göre tasarlanmış uygulamalarla sunarak kaliteli ve nitelikli hizmet sağlamaktadır.

Kalite Yaklaşımı

Estep uzman kadrosuyla, kurum ve kuruluşların gelişim ihtiyaçlarına yönelik etkin, verimli, hızlı, teknolojik değer ve fark yaratan çözümler üretmenin yanında, mevcut ürünlerini sürekli geliştirerek kullanıcılarına sunmaktadır. Estep’in uzman kadrosu tarafından, uzun süreli ar-ge ve test çalışmaları sonucunda geliştirilen e-platform, e-Devlet entegrasyonu, webtv, e-video, video bulut depolama, e-sınav, e-staj, e-ticaret, e-NVR cihazı , yapay zeka, ve e-güvenlik ürünleri, kurum ve kuruluşların pek çok alandaki ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır.

Bu ürünlerin yanında Estep ekibi, web (elektronik) tabanlı kurumsal ihtiyaçlara yönelik özel proje geliştirme, modelleme, kodlama ve adaptasyon (entegrasyon) çalışmaları gerçekleştirmektedir.

Firmamızın değerli markaları

Bir etki yaratmak, hayalleri gerçeğe dönüştürmek için markalarımızı büyütüyoruz.

BOLTORAINNOVATIVE MEDIA MANAGEMENT PANEL