ZİRAAT BANKASI
HALKBANK
AFAD
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI

Başvuru Modülü

Kurum veya kuruluşlar ihtiyaç duyduğu alanlar için e-stajyer formu ile online başvuruları bir havuzda listeler ve değerlendirmeye alır.

Değerlendirme ve Yerleştirme

Online olarak başvuru yapan stajyer adaylarını listeler ve değerlendirir. Değerlendirme sonucu uygun olan birimlere stajyerin atamasını yapar ve adaya bildiri gönderir.

Staj Süresi Takibi

Stajyer olarak kabul edilen kişilerin tüm staj süresi takip edilir. (Stajyerin giriş çıkış saatleri, görevleri, performansı vb.)

Staj Kontenjan Bilgisi

Özellikle büyük kuruluşların farklı lokasyonlarda ihtiyaç duyduğu stajyer sayısını belirleyerek dolu ve boş olan stajyer ihtiyacını görüntüleyebilir. Lokasyonlarda yer alacak stajyer sayısı ve yedek stajyerleri belirleyebilir.

Staj Belge Kayıt Modülü

Tüm süreçleri tamamlayan stajyerler için, sistem üzerinde yer alan sertifika örneklerinden stajyerliğini tamamlamış başarılı katılımcılara sertifika tasarlayarak basım işlemi yapabilmektedir.

Raporlama ve İstatistikler

Sınava İlişkin Değerlendirme Raporları kapsamında toplam katılımcılar bazında çeşitli raporlar alınabilinmektedir.
Toplam katılımcı bazında çözüm başarı karşılaştırmaları, verimli zaman kullanımı, birimsel veya bölümsel başarı grafikleri gibi seçenekler bulunmaktadır.

Daha detaylı bilgi almak için

bizimle iletişime geçin.

Stajyer online başvuru ve

takip otomasyonu…