Anasayfa Site Haritası

Sosyal Medya

 

Markanızı, Kurumunuzu, Kuruluşunuzu ve Şirketinizi  Sosyal Medya Pazarlama uygulamaları ile strateji geliştirebilirsiniz. İntrnet kullanıcılar % 75’i Sosyal Medya sitelerini tercih etmektedir.  
 
Estep Sosyal Media üzerinde geliştirmiş olduğu uygulamalar ile müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlar. Örnek olarak E-Piar uygulamamız ile müşterilerinize sunduğunuz hizmetler hakkında istatistik bilgileri alabilirsiniz.  
 
Size sunduğumuz hizmetlerde markanıza odaklı yaratıcı, yenilikçi ve etkin Sosyal Medya çözümleri sunarak markanızı dinlemenize olanak sağlıyoruz. Markanız için geliştirdiğimiz uygulama örnekleri sayesinde doğru strateji geliştirip sizinle birlikte geliştirmekteyiz.
 
 
Markanıza yönelik strateji ler;
Sosyal Medya ortamında markanız hakkında yapılan yorum ve paylaşımları raporlayarak  markanızın stratejisini belirlemekteyiz. Bunun yanında Sosyal Medya aracılığı ile resmi web sitenize yapılacak ziyaretçi trafiğini arttırarak sitenizin güncel tutulmasını sağlıyoruz. Sosyal Medya ve web sitenizi ortak platformda buluşturarak güçlü bir bağ kuruyoruz. 
 
© 2010-2016 Estep Bilişim Site Haritası İletişim