Anasayfa Slider 2 Sag Yeni Ürünümüz

Yeni Ürünümüz

 

E-öğrenim Platformu, kullanıcılar, yöneticiler, çalışanlar, öğrenciler için ihtiyaç duyulan eğitimlerin online olarak zaman ve mekândan bağımsız koşullarda veya planlı ve belirli aralıklarla web ortamında alınmasını ve bu eğitimlerin denetimler ile sürdürülmesini sağlayan tamamlayıcı bir üründür. 
 
E-öğrenim Platformu, kurumlar ile kuruluşların, eğitim alan öğrenci ve personelin eğitim için harcadıkları konaklama, yol, dokümantasyon gibi maddi yüklerden tasarruf ederek, zamanı en verimli şekilde kullanarak eğitimleri gerçekleştirmenin çözüm yoludur. Öğrenmeyi kolaylaştırıcı yardımcı öğeler ile maksimum faydayı sağlayan yöntemleri birleştirerek kurumların, kuruluşların, öğrencilerin, çalışanların, yöneticilerin, faydalanıcıların eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.  
  
ESTEP’in diğer tüm ürün ve hizmetlerinde olduğu gibi E-öğrenim Platformu da kurumsal özelliklere ve ihtiyaçlara özel olarak tasarlanmakta ve diğer alanlardaki ihtiyaçlara yönelik ürünlerle (örneğin, e-sınav, e-anket, e-stajyer, e-yayın, e-kütüphane) bir arada uygulanarak birden çok ihtiyaca aynı platform içinde cevap verebilmektedir. 
 
© 2010-2016 Estep Bilişim Site Haritası İletişim